Puhkus on selleks korraks läbi ja kõik meie rühmad on avatud. Veel on vabu kohti, kiirusta!!

Küsi lisa tiinaliiv@kunstiponnid.ee või 53321523.

Pöörame tähelepanu sellele, et ANRO keskkond ei näita meie vabade kohtade õiget lastevanust ja -arvu. Selleks, et teada saada, kas Teie laps meie rühma mahub ja kas tema vanusele kohta on - kirjuta või helista :)

august 2018


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OLEME PUHKUSEL. Kohtume uuesti augusti kuus. Kiireloomuliste asjade puhul kirjuta tiinaliiv@kunstiponnid.ee ja me vastame esimesel võimalus. 

Meil on veel 4 vaba kohta, mis vabanevad 1. september 2018. Kui Sinu lapsel ei ole veel päris oma hoidu ja soov on veeta päevad loominguliselt ning mänguliselt - siis Kunstipõnnide Lastehoid on just selleks. Täida arnos taotlus ning me võtame Sinuga peagi ühendust.

juuni 2018

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kallid õpetajad ja lapsehoidjad. Võtame tööle alates augustikuust lapsehoidja. Töö on täiskohaga ning tuleb arvestada, et lapsed on meil vanuses 1,5-7 aastat. Meie lastehoiul on oma suund, milleks on loovus ja kunst. Kui oled loova iseloomuga ning soovid koos lastega teha suurt kunsti, siis ootame just Sind. Saada meile oma CV ja haridust tõendavad dokumendid (lapsehoidja kutse) aadressile tiinaliiv@kunstiponnid.ee. Ootame CVsid kuni 10. juuni. Tuleval nädalal võtame ise kõigiga ühendust. Koht on lapsehoolduspuhkusel oleva lapsehoidja asendajana. 

juuni 2018


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kallid lapsevanemad, alates märtsi kuust vabaneb meil kaks kohta. Trapid ja Trullid ootavad omale kahte uut sõpra, kellega koos õppida, mängida ja mõnusasti koos aega veeta.

Võta ühendust ja uuri meie võimaluste kohta: tiinaliiv@kunstiponnid.ee või 53321523

veebruar 2018

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Võtame tööle kutsetunnistuse ja kehtiva tervisetõendiga lapsehoidja. Kui sa armastad lapsi ja sulle meeldib loovtegevus, siis võta meiega ühendust. Meie armas kollektiiv ootab uut liiget ning lapsed ootavad uut hoolivat lapsehoidjat. 

Töö on täiskohaga asendus koht lapsehoolduspuhkusel oleva lapsehoidja asemel. 

Tööle asumise aeg - nii kiiresti kui võimalik.

CV ootame aadressile tiinaliiv@kunstiponnid.ee

jaanuar 2018

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meil on suurepärane uudis. Lõpuks saab valmis ka meie teine korrus ning saame 2. jaanuaril avada veel kaks rühma. Kunstipõnnide hoius on kokku kolm rühma. Tripsid, Trapsid ja Trullid. Pane oma laps kirja juba täna, kohti veel on.

Rühmade jaotus: 

Tripsid - liitrühm, lapsed vanuses 1,5 - 7 aastat. Kohti veel on.

Trapsid - sõimerühm, lapsed vanuses 1,5 - 4 aastat. Kohti veel on. 

Trullid - aiarühm, lapsed vanuses 4 - 7 aastat. See rühm on täis.


Tuletame meelde, et meil toimub ka kolm korda nädalas õppetegevus ning korra nädalas on kõigile 6 aastasetele eelkool. 

Lisainfo: tiinaliiv@kunstiponnid.ee

Ilusat jõuluootust kõigile.

detsember 2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meie lapsehoidjad käisid just koolitusel ning Kunstipõnnide lastehoid liitus programmiga "Kiusamisest vabaks lastead ja kool". Koolitus oli väga asjalik ning nüüd on lillad karud seotud meie tegemistega iga päev. Programmi mõte on kiusamis ennetada ning lapsi õpetada üksteist austama. Oleme Tartu esimene eralastehoid, kes programmiga liitus ning väga uhked oma sertifikaadi üle. 


oktoober 2017

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Esimene linnalaager algklasside õpilastele toimub juba 23 oktoober - 27 oktoober. Kiirusta ja registreeri oma laps juba täna loomelaagrisse, sest kohti on ainult 10. 
Vaata lisainfot rubriigist LAAGRID!

Registreerimine toimub meili teel, kirjuta: tiinaliiv@kunstiponnid.ee

oktoober 2017

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vaikselt saab ülemise korruse ruumidesse piiluda. Tule liitu meie hoiuga!
Esimesel korrusel juba lapsed mängivad, õpivad ja veedavad mõnusasti aega. Ka teisele korrusele soovime sellist vägevat seltskonda. Pane oma laps kirja juba täna - seda saab teha Arnos.

PS! Kõigile uutele lastele on esimene harjutamise kuu kohatasuta.
september 2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Meie armas Maarja kolib teise linna ning selle tõttu otsime oma mõnusasse meeskonda uut lapsehoidjat. Kui Sulle meeldivad pisikesed põnnid ja Sa armastad loovust ning mängulisust, siis Kunstipõnnide Lastehoid ootab CV`d aadressil tiinaliiv@kunstiponnid.ee. Võtame tööle täiskohaga kutsetunnistusega lapsehoidja, kellel olemas ka kehtiv tervisetõend. Tööle asumise aeg on september. CV`d võtame vastu 20. augustini.  
august 2017
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kunstipõnnide lastehoid saab 5 aastaseks ja mis saab olla veel parem kink, kui üks mõnus perepäev kallitele lastevanematele ja pisikestele põnnidele meie uutes ruumides. Kui su lapsel pole veel hoiukohta siis tule uudistama.
Avatud uste päev toimub 26 juuli kell 12.00 - 18.00.

Tule kogu perega.
juuli 2017

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jabadabaduuuu!!! Remont hakkab vaikselt valmis saama ning ruumid juba säravad. Veel on jäänud iluravi ning augustis juba ootame lapsi, et maja saaks naerukilkeid täis.

Selleks on meil kõigile mõnus pakkumine.

Kõik, kes liituvad meiega augustis on ÜKS KUU ILMA KOHATASUTA. Kirjuta juba täna ning pane oma laps järjekorda, sest esimese korruse rühm mahutab 12 last ning vabu kohti on jäänud veel mõned. Seda saab teha kirjutades: tiinaliiv@kunstiponnid.ee
juuli 2017____________________________________________________________________________________________________

Kallid emmed ja issid. Meil on suur rõõm teatada, et oleme leidnud omale uue pesa. Alates augusti kuust asume uuel aadressil, Pikk 64. Edaspidi on meie kasutada mõnus eramaja kesklinna ja annelinna piiril, koos oma hoovi ja oma liivakastiga. Kuna maja on natuke suurem, kui meie praegune ruum, siis avame kaks eraldi rühma.
Uuest õppeaastast muutuvad ka meie lahtioleku ajad: 7.45 - 17.45.!

Praegu veel Arnos ennast järjekorda panna ei saa aga juuni kuuks peaks see lahenduse saama.

Kui on soovi juba praegu panna last järjekorda siis võib kirjutada meile aadressil tiinaliiv@kunstiponnid.ee. Avamispidu ja avatud uste päev toimub juuli kuus, sellekohast infot jagame varsti!!
 Päikest
mai 2017

_____________________________________________________________________________________________

Alates aprillist vabaneb meil üks koht! Ideaalne aeg hakata harjutama hoiuga ning tulevaste suurte sõpradega! Kui hoiuga liituda märtsi kuus siis harjutamise kuu (aprill) on lapsevanemale kohatasuta - võta kiiresti ühendust!

Võta ühendust: tiinaliiv@kunstiponnid.ee või 53321523
aprill 2017
_____________________________________________________________________________________________


Juba sajab lund ning ilmad on päris külmad, pisikeste sünnipäevade tähistamised kolivad sisse ära. Ka meie pakume ruume, kus oma lapse sünnipäeva tähistada. Nii nagu langevad lehed - LANGEVAD ka meie HINNAD. Alates novembri kuust sünnipäeva pidamise rendi tunni hind nädala sees 10 eurot ja nädalavahetusel 15 eurot. Ole kiire ja broneeri ruumid juba kohe kirjutades meilile tiinaliiv@kunstiponnid.ee või helistades numbrile 53321523!!!
november 2016

____________________________________________________________________________________________________


Kõigile, kellel pole veel lapsele hoiukohta!

Selleks, et laps harjuks ja tunneks ennast turvaliselt meie toredate lapsehoidjate ja teise lastega on harjutamine väga oluline.


Liitudes meie hoiuga augusti kuu jooksul, pakume harjutamiskuud täitsa ilma kohatasuta.


Võta julgesti ühendust:

tiinaliiv@kunstiponnid.ee või 53321523!!


MEIL ON VEEL MÕNED VABAD KOHAD - kiirusta!! Meie väike ja armas kunstipõnnide pere ootab uusi põnne, õppeaastasse 2016/2017.

Võta ühendust: tiinaliiv@kunstiponnid.ee või 53321523
juuli 2016
____________________________________________________________________________________________
Armsad lapsevanemad.

alates sellest aastast peab lapsevanem täitma ARNOs oma lapse kohta eralastehoiu taotluse (vastav nupp lapse juures) analoogselt munitsipaallasteaedade ja -hoidudega.
E-keskkond ARNO on leitav: www.tartu.ee/arno .


Kuna ARNO ei näita meie hoiu hetke olukorda vabanevate kohtade suhtes - siis võtke julgesti ühendust ning leiame koos kõigile sobiva lahenduse. Lisaks kiirendab meiega ühendust võtmine kogu järjekorra ja kinnitamise protsessi. Kui on küsimusi ARNO kasutamise kohta siis saab samuti ühendust võtta - juhendame hea meelega.


Lepingu sõlmimine käib edasi kohapeal.
juuli 2016

_____________________________________________________________________________________________

Kallid emmed ja issid. Ootamatult on saanud väikestest põnnidest suured lapsed. Suuremad teevad pisikestele ruumi, minnes edasi lasteaedadesse. Üks koht vabaneb meil juba nüüd 15ndast märtsist. Kui su lapsel puudub armas koht, siis võta ühendust. Põnnid ootavad uut sõpra.

Juba praegu võib lapsi panna järjekorda õppeaastasse 2016/2017, mis alustab 1 august 2016.

Teie Kunstipõnnid.

tiinaliiv@kunstipõnnid.ee
53321523


Juhataja meil on muutunud seoses tema nimevahetusega. Nüüdsest palume kirjad saata tiinaliiv@kunstiponnid.ee
veebruar 2016
_____________________________________________________________________________________________

Juba praegu võib lapse kirja panna ka järgmisesse õppeaastasse, 2016/2017. Rühm alustab tegevust 1 august 2016.

Selleks palume saata kiri aadressil: tiinaliiv@kunstiponnid.ee
jaanuar 2016
_____________________________________________________________________________________________

Kallid sõbrad. Lastehoid Kunstipõnnid soovib avada teise hubase, koduse ja armsa lastehoiu Tartus. Selleks, et kõige pisematele pakkuda mõnusat lasteaia algust ning turvalist keskkonda meiega, otsime väiksemat ruumi, mida rentida. Ei soovi hoidu avada suures saalis, vaid hoopis iseloomuga majas, mis mahutaks maksimaalselt 10 last. Kui keegi teab, et selline ruum ootab armsaid lapsi, siis võib sellest meile teada anda aadressil: tiinaliiv@kunstiponnid.ee

ilusaid maasikaid soovides,
Tiina 
august 2015