KUNSTIPÕNNID on väike ja sõbralik päevahoid lastele vanuses 1,5-7 aastat. Oleme oma väikesearvuliste rühmadega loonud parimad tingimused sinu lapse arengu toetamiseks. Meie päevahoid toimib täpselt samamoodi nagu tavaline lasteaed, aga meil on paremad võimalused pühendamaks igale lapsele märksa rohkem isiklikku tähelepanu, nendega vestelda ja aidata neil avastada maailma.


LASTEHOID ON AVATUD E - R kell 7.45 - 17.45
 

Kunstipõnnid korraldab tunde ning loometegevusi vastavalt lapse vanusele, hõlmates liikumist, kuulamist, vaatlemist, uurimist, kõnelemist, muusikat, käsitööd ja palju muud.

Meie eramaja, mis asub Annelinna ja Kesklinna piiril, mahutab 3 rühma. Rühmad on meil pisikesed. Sõimerühmades on 12 last ning aiarühmas on 6 last. 

Kunstipõnnide peamiseks omapäraks ongi väikesed, hubased ja kodused rühmad, kus lapsehoidjad tegelevad iga lapsega individuaalselt. Meie lapsehoidjad on väga sõbralikud ning  kõigil on läbitud vajalikud koolitused ning olemas kutsetunnistus.

Meil on oma sisehoov, mis tagab lastel õues vaba liikumise ja mõnusa mängimise!!

Meie rühmade vanuseline jaotus:

Tripsid: sõimerühm, lapsed vanuses 1,5 - 4 aastat, 12 last. 

Trapsid: sõimerühm, lapsed vanused 1,5 - 4 aastat, 12 last. 

Trullid: aiarühm, lapsed vanused 4 - 7 aastat, 6 last. 

Trapsid ja Trullid on meie teise korruse põnnid ning osad tegevused, nagu söömine ja õhtune mänguaeg, toimub  lastel koos. Trapse ja Trulle võib pidada meie mõnusaks üheks armsaks liitrühmaks :)

Kõigile 6 aasatsele toimub korra nädalas eelkool.

2017 sügisel läbis Kunstipõnnide lastehoid koolituse ning liitus "Kiusamisest vabaks lasteaed ja kool" programmiga. Pisikesed lillad karud on meiega koos iga päev!

Lapsevanem peab täitma ARNOs oma lapse kohta eralastehoiu taotluse (vastav nupp lapse juures) analoogselt munitsipaallasteaedade ja -hoidudega.
E-keskkond ARNO on leitav: www.tartu.ee/arno .


Kuna ARNO ei näita meie hoiu hetke olukorda vabanevate kohtade suhtes - siis võtke julgesti ühendust ning leiame koos kõigile sobiva lahenduse.


Küsi infot vabade ja vabanevate kohtade asjus:

tiinaliiv@kunstiponnid.ee või tel. 53321523