Kunstipõnnide juhataja Tiina - Olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen käinud terve elu erinevates kunstikoolides, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart.

Kunstipõnnide õpetajad:

 Sulvi - tervitades last naeratusega, teha kalli või pai ja sellega pakkuda talle turvatunnet, olla väikese inimese  jaoks Tema Inimene -see on minu jaoks oluline. Leian lastega kiiresti ühise meele ja ei alahinda väikese inimese tarkust. Võin julgelt öelda ,et minu töö on ühtlasi ka minu hobi, lastega tegelemine pakub mulle suurt rõõmu.
Au on olla lapse esimeste sammude juures, teel suurde maailma ja aidata tal rahulikult ja rõõmsalt need sammukesed astuda.
Rohkelt lapsemeelsust, rõõmu-nalja, empaatiavõimet ning väikesed silmad säravad ja suu on naerul !


Piia
-  ma pean väga oluliseks, et lapse arendamine toimuks läbi mängu, sest mäng on väikese lapse töö. Pean ennast väga empaatiliseks ja avatud inimeseks. Saavutan lastega väga kergelt kontakti ning naudin lastega koos toimetamist ning vajadusel ka nende lohutamist. Minu jaoks on oluline, et lapsed tunneks end lastehoius turvaliselt ja hoitult.

Kunstipõnnide lapsehoidjad:

Marika - olen loominguline inimene ja mulle meeldib lastega tegeleda, neid inspireerida, andes neile erinevaid loovaid ülesandeid. Lapsi motiveerides ja juhendades kunstiülesandeid lahendades toetades ja kasvatades neis eneseusku. Omakorda inspireerivad lapsed oma avatuse ja siirusega - mind inspireerib laste igapäevane areng – iga koosloodud kunstiülesande lahendamine kasvatab meid koos. Mina õpin neilt loomingulist vahetust ja lihtsust.  
Pean oluliseks lapse kasvamisel sooja ja turvalist keskonda. Koos kodudega kasvatame tulevasi emasid, isasid, arste, olulisi ühiskonna tegelasi.Jane - lapse loovuse ja omapärase mõttemaailma toetamine ning innustamine on minu jaoks üks hea kasvatuse alustalasid. Järgin seda, nii oma last kasvatades, kui ka teiste perede lapsi suunates ja abistades. Saavutan hea kontakti lapsega üpris kiirelt just seeläbi, et püüan vestluse ja/või tegevuse suunata just sinna valdkonda, mis paistab last kõnetavat. Kunstidest olen üpris tugevalt seotud muusikaga. Enamuse lapsepõlve vabast ajast veetsin muusikakoolis, õppides tšellot. Ütleks, et ka muusika on eneseväljendamiseks üpris hea keel. Ka Kunstipõnnide lastehoius tahaksin lapsed muusikale natuke lähemale viia.


Adele - väikeste lastega on mul alati olnud hea klapp ning tunnen, et lastehoius töötades olen õiges kohas. Saan ideaalselt oma loomingulist poolt näidata ning põnnidega põnevaid tegevusi kunstiringis teha. Olen pea terve elu tegelenud muusikaga. Tihtipeale meeldib ka mõnda pintslit või pliiatsit kätte võtta ning paberil kätt harjutada.  Teen oma tööd südamega ning lapse mured ja rõõmud võtan alati heameelega jagada. 
Kärt -  iseloomustaksin ennast avatud meelega inimeseks, kes laseb lastel olla lapsed- ehk mäng on väikese inimese kõige tähtsam töö. Minu jaoks on oluline, et kogu maailma teadmised tuleksid mänguliselt kas looduses ringi luurates, koristades, süüa tehes või siis õpetades kreatiivsel viisil. Usun, et igasugune käeline tegevus ületab ekraani ja puit igal ajal plastiku. Kuigi päris pisikest peab õpetama ka mängima, siis lasen lapsel avastada ning katsetada väga suures plaanis ise, sest nii tuleb kogemus ning proovimisrõõm. Loomulikult oskan ma olla ka vajadusel konkreetne ja näitama lapsele kui pole käitutud õigel viisil ning tuleb mängukaaslase ees vabandada.