Tiina - olen loominguline inimene ning mulle väga meeldivad lapsed. Lastehoiuga alustasin kunagi oma väikese tütre pärast ning aastaid hiljem käis mu oma hoius ka minu teine tütar. Olen lõpetanud Tartu Kõrgema Kunstikooli, ilmselt sealt on tulnud ka minu loovtegevuse suund, mida tahaks anda edasi ka pisikestele põnnidele. Mulle on väga oluline, et lapsed oleksid hoius ilma nutu ja pisarateta, selleks olen ennast koolitanud, ning püüan just seda igale lapsele ka pakkuda.  Minu kõige suurem soov on, et hoius käivate laste rõõmukilked kõlavad terves meie majas. Samuti pean oluliseks koostööd koduga, oleme sõbrad kogu perega, mitte ainult lastega. Endal kodus kasvamas ja maailma avastamas kaks tütart. 

Janika -  Mul on oskus lapsed end kuulama panna ja muuta tegevused nende jaoks kaasahaaravaks. Olen kannatlik, ei nõua lastelt võimatut ning minu pingetaluvus on kõrge. Tunnen, et tulen lapsehoidja tööga väga hästi toime ning see pakub mulle suurt rõõmu tuues mu ellu palju päikest.
Maris -  Tunnen end lastega kindlalt, vabalt ning arvan, et iga laps väärib sellist kohtlemist nagu soovime iseendale. Tunnetan ka kergelt lapse vajadusi, et tagada tema heaolu ja rõõmus meel. Minus on empaatiat, hoolivust, sõbralikkust ning jagan seda hea meelega iga väikese inimesega.

Sulvi -  Tervitades last naeratusega, teha kalli või pai ja sellega pakkuda talle turvatunnet, olla väikese inimese  jaoks Tema Inimene -see on minu jaoks oluline. Leian lastega kiiresti ühise meele ja ei alahinda väikese inimese tarkust. Võin julgelt öelda ,et minu töö on ühtlasi ka minu hobi, lastega tegelemine pakub mulle suurt rõõmu.
Au on olla lapse esimeste sammude juures, teel suurde maailma ja aidata tal rahulikult ja rõõmsalt need sammukesed astuda.
Rohkelt lapsemeelsust, rõõmu-nalja, empaatiavõimet ning väikesed silmad säravad ja suu on naerul !

Marika
Olen kõrgharidusega kunstnik. Täiendõppe raames omandanud lapsehoidja kutse 4 taseme.   Olen loominguline ja mulle meeldib lastega tegeleda, neid inspireerida, andes neile erinevaid loovaid ülesandeid. Lapsi motiveerides ja juhendades kunstiülesandeid lahendades toetades ja kasvatades neis eneseusku. Omakorda inspireerivad lapsed oma avatuse ja siirusega - mind inspireerib laste igapäevane areng – iga koosloodud kunstiülesande lahendamine kasvatab meid koos. Mina õpin neilt loomingulist vahetust ja lihtsust.  
Pean oluliseks lapse kasvamisel sooja ja turvalist keskonda. Koos kodudega kasvatame tulevasi emasid, isasid, arste, olulisi ühiskonna tegelasi.

Kersti
- Olen rõõmsameelne ja positiivne inimene. Lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis lapsehoidja eriala. Olen töötanud varasemalt lastehoius ja ka klienditeenindajana Jukus-Kidzones. Inimeste teenindamine on tore aga lastega tegelemine on midagi, mis teeb tuju rõõmsamaks ja päeva paremaks. Lapsed muudavad elu lõbusamaks. Kuna olen ise veel päris noor, siis tunnen, et ka see aitab lastega töös kaasa.
Mulle meeldib tegeleda lastega ja vaadata, kuidas nad igapäevaselt arenevad ning neid selles osas igati aidata. Ei ole midagi südant soojendavamat, kui lapse siiras naer!